Artikelen

Uitslag SP 17-6-17

Blogbericht geplaatst op 18-06-2017

Positie   Achternaam Verenigingsnaam S1 S2 S3 S4 Totaal
Hoofdklasse zwaar            
1   Bakker, H.F. Schietteam KL 58 60 54 59 231
2   Steenge, B. Schietteam KL 53 58 55 60 226
3   Mulder, D.P.D. SV Dedemsvaart - Dedemsvaart 53 60 53 59 225
4   Gerding, P.K. SV Beilen - Beilen 48 59 53 59 219
5   Farci, F. SV Beilen - Beilen 53 57 50 58 218
6   Westerdijk, J. MSV Scramble - Leeuwarden 52 57 50 59 218
7   Andringa, Ronald SV Beilen - Beilen 48 57 53 60 218
8   Vries, de, J.J. SV De Vrijheid - Leeuwarden 47 58 51 60 216
9   Bethlehem, W.J. SV Drachten - Drachten 48 59 49 57 213
10   Oelen, H. SV Dedemsvaart - Dedemsvaart 48 57 50 58 213
11   Wiersma, A. SV Rabenhaupt - Groningen 35 56 44 56 191
12   Stoeve, N. SV Dedemsvaart - Dedemsvaart 50 56 34 50 190
13   Rijssen van, M. ENL 48 53 32 57 190
14   Rosa, C.S. de SV Drachten - Drachten 26 46 33 49 154
15   Werkhoven, J.M. SV Drachten - Drachten 0 29 0 36 65
A-Klasse zwaar            
1   Maurik van, J.P.T. SV Dedemsvaart - Dedemsvaart 52 60 44 60 216
2   Veldman, P. SV Wilhelm Tell 51 58 50 56 215
3   Scheer van der, R.F.J. SV Rabenhaupt - Groningen 48 56 49 59 212
4   Heslinga, J. SV Emmen 2000 - Emmen 35 56 40 57 188
B-Klasse zwaar            
1   Diedenhoven v., J. SV Rabenhaupt - Groningen 49 56 50 57 212
2   Kortes, R. SV Wilhelm Tell 42 58 50 58 208
3   Venema, A. SV Rabenhaupt - Groningen 21 54 43 56 174
4   Kruize, H.H. SV Rabenhaupt - Groningen 39 59 20 51 169
5   Kwanten, J. SV Rabenhaupt - Groningen 0 36 29 51 116
Veteranen hoofdklasse zwaar            
1   Renirie, W. KSVR - Rotterdam 56 60 55 60 231
2   Munter de, A. SV Beilen - Beilen 49 58 53 60 220
3   Steenge, D. SV Beilen - Beilen 47 56 50 59 212
4   Poort, E. SV De Vrijheid - Leeuwarden 24 56 50 57 187
Veteranen A-klasse zwaar            
1   Hovenkamp, A.J. SV Drachten - Drachten 49 57 46 56 208
2   Jong de, C.J.G.J. MSV Scramble - Leeuwarden 45 56 46 57 204
3   Kiers, J. SV Beilen - Beilen 30 59 29 57 175
Veteranen B-klasse zwaar            
1   Reitsma, S. SV Emmen 2000 - Emmen 50 57 37 56 200
2   Plas, H.L.M. MSV Scramble - Leeuwarden 32 53 41 52 178
3   Hart de, F. MSV Scramble - Leeuwarden 6 54 28 53 141
                 
Hoofdklasse licht            
1   Bruin  de, P.G.C. SV Beilen - Beilen 53 60 49 58 220
2   Westerdijk, J. MSV Scramble - Leeuwarden 48 57 50 60 215
3   Steenge, B. SV Beilen - Beilen 49 56 46 57 208
4   Bakker, H.F. Schietteam KL 52 58 37 56 203
5   Hemink, J. KSVR - Rotterdam 33 60 52 58 203
6   Oelen, H. SV Dedemsvaart - Dedemsvaart 47 58 39 54 198
7   Douma, A.J. SV De Vrijheid - Leeuwarden 31 52 36 50 169
8   Rosa, C.S. de SV Drachten - Drachten 20 49 29 56 154
9   Kortes, R. SV Wilhelm Tell 12 46 19 50 127
A-klasse licht            
1   Veldman, P. SV Wilhelm Tell 49 59 51 60 219
B-klasse licht            
1   Seubring, R. SV Beilen - Beilen 52 54 45 56 207
2   Slagboom, P. SV Lucas Aardenburg - Hoogeveen 14 48 33 51 146
Veteranen hoofdklasse licht            
1   Renirie, W. KSVR - Rotterdam 54 58 58 60 230
Veteranen A-klasse            
1   Kiers, J. SV Beilen - Beilen 46 59 46 54 205
2   Munter de, A. SV Beilen - Beilen 44 55 47 55 201
Veteranen B-klasse            
1   Jong de, C.J.G.J. MSV Scramble - Leeuwarden 45 57 45 56 203
2   Plas, H.L.M. MSV Scramble - Leeuwarden 12 55 20 51 138
Veteranen C-klasse            
1   Reitsma, S. SV Emmen 2000 - Emmen 36 60 35 55 186