Artikelen

Bart Steenge wint AK

Blogbericht geplaatst op 23-01-2016

Bart Steenge kampioen AK Service Pistol

Bart Steenge is met overmacht kampioen geworden in de discipline KKP Service Pistol. Met zijn totaalscore van 228 punten bleef hij zijn naaste concurent liefst 22 punten voor.

Bij de GKP-wedstrijd Service Pistol moest Bart zijn hoofd nederig buigen voor nestor en vader Dirk. Beiden konden echter niet op tegen Henry van Dijken die met 228 punten AK-kampioen werd.

  AK Service Pistol Drenthe,Groningen en Friesland              
                   
Pl Achternaam Verenigingsnaam S1 S2 S3 S4 Totaal    
  senioren                
  Hoofdklasse zwaar                
1* Dijken, H. van   SV 't Veen - Musselkanaal 54 59 55 60 228   AK
2 Westerdijk, J.    MSV Scramble - Leeuwarden 52 58 55 60 225    
3 Deen, J.H. van der  SV 't Veen - Musselkanaal 49 59 54 59 221    
4 Steenge, B.    Schietteam KL 52 56 53 58 219    
5 Gerding, P.K.    SV Beilen - Beilen 50 48 53 58 209    
6 Wasse, L. SV Beilen - Beilen 42 57 45 57 201    
 BM Kuus, A. Schietteam KL 48 55 48 55 206    
 BM Boer, R. Schietteam KL 44 56 39 56 195    
 BM Klok, E.    Schietteam KL 27 58 46 55 186    
 BM Schultz R. Schietteam KL 14 51 47 58 170    
                   
  A Klasse                
1* Kiers, J.    SV Beilen - Beilen 49 47 50 60 206    
2 Banus, J.H.P.A.    SV Rabenhaupt - Groningen 46 57 45 54 202    
3 Kruize, H.H.    SV Rabenhaupt - Groningen 37 57 31 53 178    
 BM Pries, E.A. SV Dedemsvaart - Dedemsvaart 36 55 46 56 193    
                   
  B Klasse                
1* Nijzing J.R. SV Beilen - Beilen 50 57 50 59 216    
2 Berge H.J. ten SV Rabenhaupt - Groningen 46 50 46 59 201    
3 Diedenhoven, J. van   SV Rabenhaupt - Groningen 27 54 50 60 191    
4 Venema, A.    SV Rabenhaupt - Groningen 27 54 38 56 175    
5 Vosmeijer, H.G.    SV Beilen - Beilen 33 57 22 57 169    
 BM Veurink, J    SV Dedemsvaart - Dedemsvaart 48 58 52 60 218    
                   
  C Klasse                
1* Oosterveld, L.J.    SV Drachten - Drachten 36 54 48 58 196    
2 Heslinga, J.    SV Emmen 2000 - Emmen 44 56 31 55 186    
3 Rosa, C.S. de   SV Hertog Hendrik - Leeuwarden 40 55 22 52 169    
                   
  Veteranen                
  Hoofdklasse zwaar                
1* Weerman, J.A.    SV De Vrijheid - Hoogeveen 54 60 53 57 224   AK
2 Wolf, J.J.    SV De Vrijheid - Hoogeveen 51 57 52 60 220    
3 Hoornik, H.    SV 't Veen - Musselkanaal 53 60 43 59 215    
4 Munter A.D. de SV Beilen - Beilen 48 58 51 55 212    
                   
  A Klasse                
1* Steenge, D.    SV Beilen - Beilen 49 60 54 57 220    
 BM Weber, K.J    SV De Moes - Andel 47 54 44 57 202    
                   
  B Klasse                
1* Jong, C.J.G.J. de   MSV Scramble - Leeuwarden 49 57 46 55 207    
2 Hovenkamp, A.J.    SV Drachten - Drachten 47 60 36 55 198    
3 Monsma, O.    SV Drachten - Drachten 41 55 39 56 191    
                   
  C Klasse                
1* Hart, F. de   MSV Scramble - Leeuwarden 31 56 43 52 182    
2 Sanders, G.    SV Groningen - Groningen 38 57 22 56 173    
3 Reitsma, S.    SV Emmen 2000 - Emmen 19 51 27 51 148    
4 Plas, H.L.M.    MSV Scramble - Leeuwarden 25 49 0 45 119    
                   
  senioren                
  Hoofdklasse Licht                
1* Steenge, B.    Schietteam KL 54 60 54 60 228    
2* Westerdijk, J.    MSV Scramble - Leeuwarden 53 59 38 56 206    
3 Bruin P.G.C. de SV Beilen - Beilen 44 59 43 58 204    
4 Douma, A.J.    SV De Vrijheid - Leeuwarden 39 54 38 57 188    
5 Kiers, J.    SV Beilen - Beilen 43 47 40 57 187    
6 Andringa R. SV Beilen - Beilen 15 51 39 56 161    
7 Seubring, R. SV Beilen - Beilen 20 50 18 53 141    
                   
  A Klasse                
1* Akker, B. van den  SV De Kleine Wereld - Lutjegast 36 56 40 55 187    
2 Slagboom, P.E.J. S.V. Lucas Aardenburg 26 54 38 54 172    
3 Rosa, C.S. de   SV Hertog Hendrik - Leeuwarden 20 57 7 50 134    
 BM Veurink, J    SV Dedemsvaart - Dedemsvaart 32 51 49 57 189    
 BM Pries, E.A. SV Dedemsvaart - Dedemsvaart 29 55 47 56 187    
                   
  Veteranen                
  Hoofdklasse Licht                
1* Wolf, J.J.    SV De Vrijheid - Hoogeveen 46 56 51 57 210    
2* Bloemers, D.    SV Beilen - Beilen 40 56 42 46 184    
3 Munter A.D. de SV Beilen - Beilen 29 54 30 57 170    
4 Steenge, D.    SV Beilen - Beilen 12 46 33 53 144    
5 Reitsma, S.    SV Emmen 2000 - Emmen 26 49 0 43 118    
6 Weerman, J.A.    SV De Vrijheid - Hoogeveen 0 18 6 45 69    
                   
  A Klasse                
1* Jong, C.J.G.J. de   MSV Scramble - Leeuwarden 40 60 48 57 205    
2 Plas, H.L.M.    MSV Scramble - Leeuwarden 38 51 34 26 149    
3 Benjamins, B    S.V. Lucas Aardenburg 0 42 0 50 92    
                   
  Teams                
  Lichtkaliber                
1* SV Beilen - Beilen           575   AK
  Bruin P.G.C. de SV Beilen - Beilen 44 59 43 58 204    
  Bloemers, D.    SV Beilen - Beilen 40 56 42 46 184    
  Kiers, J.    SV Beilen - Beilen 43 47 40 57 187    
                   
  Zwaarkaliber                
1* SV Beilen - Beilen           648   AK
  Steenge, D.    SV Beilen - Beilen 49 60 54 57 220    
  Nijzing J.R. SV Beilen - Beilen 50 57 50 59 216    
  Munter A.D. de SV Beilen - Beilen 48 58 51 55 212    
                   
 BM Schietteam KL           575    
  Steenge, B.    Schietteam KL 52 56 53 58 219    
  Klok, E.    Schietteam KL 27 58 46 55 186    
  Schultz R. Schietteam KL 14 51 47 58 170