Artikelen

Afdelings Kampioenschap Hoogeveen

Blogbericht geplaatst op 23-11-2010

 

Militair pistool AK 1 2010                
9 t/m 13 november              
                 
Persoonlijk              
                 
                 
Militair pistool  Hoofdklasse              
                   
1 Deen, J. van der SV 't Veen - Musselkanaal 57 58 57 56 S 228 h
2 Dijken, H. van SV 't Veen - Musselkanaal 59 53 58 57 S 227 h
3 Lubbers, H.J. SV Delden - Delden 59 58 54 53 S 224 h
4 Hovenkamp, A.J. SV N.V.V.S. - Groningen 57 55 55 53 S 220 h
5 Zonneveld, E.D. van SV Beilen - Beilen 57 57 48 53 S 215 h
6 Koers, H. SV de Vrijheid - Hoogeveen 56 52 52 52 S 212 h
7 Westerdijk, J. MSV Scramble - Leeuwarden 56 52 48 51 S 207 h
8 Ooms, F. SV 't Asser Wapen - Assen 58 55 50 43 S 206 h
9 Zeldenthuis, A. SV Drachten - Drachten 41 53 44 52 N 190 h
10 Gnodde, R. SV Groningen - Groningen 36 43 34 54 N 167 h
11 Veldthuis, S. SSV Rabenhaupt - Groningen 33 7 22 21 S 83 h
12 Adams, T.C. SV Groningen - Groningen 23 6 20 15 N 64 h
                   
                   
Militair pistool  A-klasse                
                   
1 Gerding, P.K. SV Schiet team K.L. 57 58 55 55 S 225 a
2 Groes, H. SV de Vrijheid - Hoogeveen 59 56 56 54 S 225 a
3 Oost, J.R. SV de Vrijheid - Hoogeveen 56 56 58 52 S 222 A
4 Geel, H.J. SV Schiet team K.L. 54 56 53 58 S 221 a
5 Dillema, H.W. SV de Vrijheid - Hoogeveen 55 56 54 54 S 219 A
6 Poorte, F. SV de Vrijheid - Hoogeveen 58 48 54 58 S 218 a
7 Hop, R.F. SV Beilen - Beilen 47 54 56 57 S 214 a
8 Bloemers, D. SV Beilen - Beilen 54 36 54 52 S 196 a
                   
                   
Militair pistool  B-klasse                
                   
1 Haak, K.G. SSV Rabenhaupt - Groningen 58 55 55 53 S 221 b
2 Kruize, H. SSV Rabenhaupt - Groningen 58 49 51 54 S 212 b
3 Pol, H. van de SV Vulcanus - Groningen 51 53 52 56 S 212 b
4 Pol, J.W. van de SV Vulcanus - Groningen 55 57 45 54 S 211 B
5 Don, A. SV de Vrijheid - Hoogeveen 58 52 52 45 S 207 b
6 Koster, P. SV de Vrijheid - Hoogeveen 56 49 41 50 S 196 b
                   
                   
Militair pistool  C-klasse                
                   
1 Dijken, S. van SV 't Veen - Musselkanaal 57 55 52 50 S 214 c
2 Linden, H.J. van de SV Martini - Groningen 58 55 46 51 S 210 c
3 Kiers, J. SV Beilen - Beilen 52 49 49 55 S 205 c
4 Banus, J.H.P.A. SSV Rabenhaupt - Groningen 53 49 47 53 S 202 c
5 Sissing, R. SV Groningen - Groningen 50 53 52 46 S 201 c
6 Goor, J. van SV Vulcanus - Groningen 53 49 42 55 S 199 c
7 Oosterveld, L.J. SV N.V.V.S. - Groningen 36 48 39 54 S 177 c
                   
                   
Militair pistool  D-klasse                
                   
1 Weerman, J.A. SV Schiet team K.L. 57 52 54 43 S 206 d
2 Douma, D. SV de Vrijheid - Leeuwarden 50 53 49 52 S 204 d
3 Lammerts, J.J. SV Beilen - Beilen 49 51 48 54 S 202 d
4 Diedenhoven, J. van SSV Rabenhaupt - Groningen 54 50 44 50 S 198 d
5 Pol, G.F. van de SV Vulcanus - Groningen 52 38 53 49 S 192 D
6 Rosa de, C.S, SV de Vrijheid - Leeuwarden 47 50 41 54 S 192 d
7 Plas, H.L.M. MSV Scramble - Leeuwarden 53 39 23 49 S 164 d
8 Jongman, V.H.J. SV Beilen - Beilen 59 39 22 40 S 160 d
                   
                   
Militair pistool  E-klasse                
                   
1 Kwanten, J.J. SSV Rabenhaupt - Groningen 50 49 49 44 S 192 e
2 Bruining, J. SV Beilen - Beilen 54 39 51 45 S 189 e
3 Serra, A.G, SV Martini - Groningen 46 54 50 39 S 189 e
4 Dijk, D. van SV Drachten - Drachten 48 18 45 45 S 156 e
5 Werkhoven, J.M. SV Drachten - Drachten 51 47 16 42 S 156 e
6 Hart, F. de MSV Scramble - Leeuwarden 49 21 33 22 S 125 e
                   
                   
Militair pistool Veteranen klasse                
                   
1 Kanis, G. SV de Vrijheid - Hoogeveen 57 56 53 54 V 220 h
2 Drenth, H. SV Beilen - Beilen 57 57 50 55 V 219 h
3 Hoornik, H. SV 't Veen - Musselkanaal 56 56 53 54 V 219 a
4 Slofstra, D. SV Schiet team K.L. 57 55 55 47 V 214 a
5 Wolf, k. SV Beilen - Beilen 60 57 58 37 V 212 a
6 Hartlief, H.A. SV Groningen - Groningen 58 53 49 46 V 206 b
7 Boer, N. de SV Coevoerden - Coevorden 52 50 53 46 V 201 b
8 Mei v/d, R. SV de Vrijheid - Leeuwarden 59 49 31 45 V 184 c
9 Spinder, T. SV Drachten - Drachten 50 41 29 52 V 172 e
                   
                   
Buiten mededinging                
                   
1 Timmerman, B. SSV Dedemsvaart - Dedemsvaart 58 59 57 57 S BM 231 h
2 Timmerman, A. SSV Dedemsvaart - Dedemsvaart 57 53 57 58 S BM 225 h
3 Ruitenberg, H. SSV Dedemsvaart - Dedemsvaart 59 53 55 55 S BM 222 a
4 Kamphuis, I. SSV Dedemsvaart - Dedemsvaart 56 53 54 54 S BM 217 a
5 Mulder, K. SSV Dedemsvaart - Dedemsvaart 56 55 55 47 S BM 213 c
6 Boessenkool, R. SSV Dedemsvaart - Dedemsvaart 44 57 46 57 S BM 204 c
7 Timmerman  Bloemert, H. SSV Dedemsvaart - Dedemsvaart 55 38 57 52 S BM 202 c
8 Haddders, J SSV Dedemsvaart - Dedemsvaart 55 40 43 50 S BM 188